سانترال جدید چند منظوره و هوشمند پاناسونیک برای کسب کارهای کوچک و متوسط (تا ۲۸۸ کاربر):

دستگاه سانترال هوشمند KX-NS500 پاناسونیک یک راه‌حل مقرون به صرفه برای ایجاد ارتباطات تحت شبکه و کابلی برای شرکت‌های کوچک و متوسطی است که به دنبال قابلیت انعطاف‌پذیری در ظرفیت و امکانات براساس نیازشان می‌باشند. این دستگاه با برخورداری از امکانات جدید و پیشرفته، دارای ظرفیت اولیه ۶ خط شهری و ۱۸ خط داخلی می‌باشد. این ظرفیت را می‌توان با اضافه کردن یونیت تا ۲۸۸ خط داخلی رساند. این به معنی، پوشش کامل ظرفیت دستگاه‌های TDA100D/TDE100/NCP و تا حد زیادی TDE200 می‌باشد. KX-NS500 یک سیستم یکپارچه ارتباطی است که امکانات گسترده IP همچون ارتباط موبایل، یکپارچگی صندوق صوتی و ایمیل، چت، اطلاعات حضور و فعالیت کاربران و تماس‌ها، دسترسی از راه دور و …، بهره می‌برد. شما همچنین می‌توانید از ابزارهای طراحی شده در این دستگاه، همچون راه‌حل مرکز تماس، راه‌حل موبایلی و سیستم صندوق صوتی بسیار پیشرفته برای بالا بردن کارایی و رضایت‌مندی مشتری استفاده کنید.

 

  • کاهش هزینه با به کارگیری یک سیستم چند منظوره: سانترال KX-NS500 با به کارگیری مزایای یک سیستم چند منظوره در کاهش هزینه‌های کسب و کار کمک می‌کند و باعث تسریع در بازگشت سرمایه می‌شود.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500

  • کاهش هزینه های ارتباطی: ظرفیت‌های IP موجود در سانترال تحت شبکه KX-NS500 این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا براساس نیازهای خود ترکیبی از خطوط IP و کابلی داشته باشید. این ویژگی باعث انعطاف‌پذیری و کاهش هزینه‌ها خواهد شد.


  • کاهش هزینه‌های شبکه: با اتصال یونیت‌های دستگاه سانترال KX-NS500 در دفاتر مختلف و در بستر شبکه، شما می‌توانید یک ساختار شبکه با ادغام صدا و اطلاعات داشته باشید. این عملکرد امکان ارتباط داخلی‌های یک مرکز را با مرکز دیگر در بستر شبکه فراهم خواهد ساخت و طبعاً باعث کاهش هزینه‌های جاری می‌شود.


  • کاهش هزینه‌های مربوط به سرمایه اولیه کسب و کار: دستگاه KX-NS500 می‌تواند امکان به کارگیری تلفن‌های تحت شبکه را به عنوان داخلی‌های مرکز اصلی در شعب و دفاتر فرعی فراهم کند. این امر بدون نیاز به تهیه و نصب سخت‌افزار و یا روتر خاصی در شعب صورت خواهد گرفت. به عبارت دیگر با روی آوردن به شبکه هزینه‌ای سخت‌افزاری کاهش خواهد یافت.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500


  • کاهش هزینه‌های جاری: با استفاده از تلفن‌های تحت شبکه به عنوان داخلی، دیگر نیازی به تعویض تنظیمات مربوط به داخلی‌ها به هنگام تغییر در چینش داخلی‌های شرکت، نیست. در این موارد کافی است به سادگی تلفن را به همراه خود به محل جدید ببرید و به شبکه وصل کنید.


  • استفاده از منابع موجود: شما می‌توانید از تلفن‌های آنالوگ و دیجیتال قبلی خود در سانترال جدید بهره‌برداری کنید. این شامل تمام مدل‌های قدیمی نیز خواهد و این به معنی هدر ندادن منابع موجود و کاهش هزینه‌ها خواهد بود.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500


استفاده از روش‌های گوناگون برای افزایش رضایت‌مندی مشتری:

♦ کمک به افزایش پاسخگویی به مشتری: افزایش سطح رضایت‌مندی و پاسخگویی به مشتری یک اصل در موفقیت کسب و کار است. سانترال KX-NS500 با فراهم کردن امکانات پاسخگویی قدرتمند به مشتری سطح اعتماد و رضایت مندی را به ارمغان می‌آورد.


♦ طراحی شده براساس سیستم تلفن گویا و سرپرستی خودکار: دستگاه KX-NS500 براساس یک قابلیت استاندارد می‌تواند مشتری را به کاربر مناسب و یا اپراتور مورد نظر وصل کند. این امر بر اساس یک راهنمای صوتی چند مرحله‌ای صورت خواهد گرفت. براساس این کارایی امکان گذاشتن پیغام به کاربر مورد نظر در صورت عدم حضور هم وجود خواهد داشت.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500
♦ سیستم صندوق صوتی پیشرفته: سانترال KX-NS500 قابلیت افزایش برای دریافت ۲۴ پیغام صوتی همزمان تا ۴۰۰ ساعت را خواهد داشت. KX-NS500 همچنین می‌تواند هنگام دریافت یک پیغام صوتی جدید توسط ایمیل به کاربر اطلاع دهد و حتی پیغام جدید در قالب فایل ضمیمه شده به همراه ایمیل ارسال شود. این ایمیل حتی در صورت عدم گذاشتن پیغام توسط مشتری می‌تواند شما را از تماس‌های از دست رفته آگاه کند تا در اسرع وقت بتوانید با مشتری تماس بگیرد. 

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500

 

♦ ضبط مکالمات اتوماتیک و سیستم Backupگیری خودکار: شما می‌توانید از سیستم صندوق صوتی سانترال KX-NS500 برای ضبط مکالمات استفاده کنید همچنین صداهای ضبط شده را می‌توان به طور اتوماتیک در یک حافظه USB و یا یک سرور خارجی از طریق شبکه، ذخیره کرد تا در مواقع لزوم به آن‌ها رجوع شود. این اطلاعات برای فهم مشکلات و سرویس‌دهی بیشتر به مشتری مفید خواهند بود.

 

♦ تداوم در بهبود سرویس‌دهی به مشتری: این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شما براساس نیازهای جدید مشتری، سیستم پاسخگویی توسط کارمندان را افزایش دهید.

 

♦ راه حل مرکز تماس: سانترال KX-NS500 پاناسونیک براساس امکان مسیردهی پیشرفته برای یک مرکز تماس کوچک و متوسط طراحی شده است. این آپشن را می‌توان بدون نیاز به یک CTI سرور خارجی هم پیاده‌سازی کرد. یک سیستم پاسخگو با کارایی بالا امکان سرویس‌دهی به مشتری با منابع محدود را افزایش می‌دهد. در این حالت شما هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید و تماس‌ها به شکل درست بین کاربران تقسیم خواهند شد: صف انتظار، اولویت‌دهی تماس‌های VIP در صف انتظار، توزیع یکنواخت تماس‌ها (UCD)، گزارش‌گیری براساس یک کاربر یا گروه، رصد فعالیت براساس یک کاربر یا گروه، تنظیمات زنگ (زنگ گروهی) / تأخیر در زنگ، حذف بوق اشغال

 

♦ راهنمای صوتی اتوماتیک برای مشتری: براساس این عملکرد تماس گیرنده از موقعیت خود در صف انتظار اطلاع پیدا می‌کند و می‌تواند بسته به شرایط خود، تصمیم بگیرد در صف انتظار باقی بماند و یا پیغام بگذارد و تماس را قطع کند.

 

♦  ثبت و نمایش تماس‌های انجام شده و گزارش سابقه تماس‌ها: این آپشن به سوپروایزر کمک می‌کند تا به صورت زنده وضعیت کاربران، اعضای گروه‌ها و تماس‌ها را رصد کند و بتواند مشکلات موجود را شناسایی و با رفع کند. این عملکرد برای شناسایی فرصت‌ها از دست رفته و مشکلات با توجه به سابقه اطلاعات ثبت شده تماس‌ها و تحلیل آن‌ها بسیار مفید خواهد بود. طبعاً دسترسی به این اطلاعات از طریق شبکه برای مدریت و سوپروایزر امکان‌پذیر خواهد بود.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500


♦  قابلیت بهره‌برداری از برنامه‌های کاربردی و متنوع: سیستم راه‌حل مرکز تماس داخلی این دستگاه می‌تواند با نصب  نرم‌افزارهای همچون CA Operator Console،CA Supervisor و CA Module و …. به یک مرکز تماس بسیار سطح بالا و حرفه‌ای ارتقا پیدا کند. برای مثال با نصب برنامه CA Supervisor این امکان برای سرپرست یا همان سوپروایزر فراهم می‌شود که به مکالمه یک کاربر با مشتری به صورت زنده گوش کند و در صورت لزوم ادامه مکالمه را به دست گیرد.

 

افزایش کارایی با تعریف مفهوم جدیدی از ارتباطات:

♦ داخلی‌های هوشمند خارج از دفتر: در دنیای رقابتی کسب کار امروزی نیاز است تا ارتباط بین مشتری و کارمندان در همه جا و همه وقت برقرار شود و با توجه به قابلیت اتصال سانترال KX-NS500 به شبکه (اینترنت یا اینترانت) می‌توانید از تلفن‌های تحت شبکه (IP PHONE) برای برقراری هر چه بیشتر و راحتر این ارتباط استفاده کرد.

 

♦ راه‌اندازی داخلی خارج از دفتر (داخلی‌های راه دور): اگر شما دسترسی به شبکه اینترنت یا اینترانت دارید سانترال KX-NS500 این امکان را فراهم می‌کند که تلفن‌های تحت شبکه خارج از محدوده دفتر، مثلاً در خانه و یا شعب به راحتی راه‌اندازی کنید. این ارتباط می‌تواند توسط تلفن‌های همراه هوشمند و نرم افزارهای کامپیوتری هم برقرار شود. ضمناً شما می‌توانید امکان برقراری یک تماس تصویری (H.263-H264) را هم داشته باشید. این در حالی است که شما برای راه‌اندازی تلفن‌های تحت شبکه برای سانترال KX-NS500 نیاز به روتر و یا تجهیزات جانبی خاصی در خارج از دفتر نخواهید داشت. (سانترال KX-NS500 قابلیت پشتیبانی از تلفن‌های IP سری NT و UT پاناسونیک و تمام SIP PHONEهای استاندارد را خواهد داشت)

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500

♦ استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند به عنوان داخلی: شما می‌توانید از نرم‌افزارهای مخصوص تلفن‌های هوشمند IOS و اندروید برای راه‌اندازی داخلی سانترال KX-NS500، روی موبایل خود استفاده کنید. این بدان معنی است که شما تا زمانی که تحت پوشش شبکه WIFI/3G/4G/LTE هستید می‌تواند به تماس‌های خود پاسخ دهید و هیچ تماسی را حتی خارج از دفتر و محل کار از دست نمی‌دهید.

 

♦ عملکرد تعریف یک شماره داخلی: در این عملکرد شما می‌توانید تلفن‌های رومیزی و نرم‌افزاری تحت شبکه خود را با یک شماره داخلی جفت کنید. حالا مشتری می‌تواند به کاربر مورد نظر خود با یک شماره داخلی وصل شود و این کاربر چه در داخل دفتر باشد و چه در خارج از دفتر می‌تواند با توجه به موقعیت خود توسط تلفن روی میزش و یا تلفن همراهش به تماس پاسخ دهد. با این شرایط شما نگرانی از دست دادن تماس‌های داخلی خود را حتی هنگام ترک میزتان نخواهید داشت.

امکانات سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX NS500


♦ استفاده از روش‌های مختلف برای افزایش کارایی: به نظر می‌رسد استفاده از روش‌های قابل انعطاف و مختلف ارتباطی جز لاینفک کسب و کارهای امروزی می‌باشد. راه کار دستیار ارتباطی (Communication Assistant-CA) که توسط پاناسونیک برای این دستگاه در نظر گرفته شده امکان برآورده کردن نیازهای متنوع و خاص شما را خواهد داشت.


 منبع: IranPanasonic