در بعضی مواقع بعد از نصب کارت Caller ID بر روی دستگاه سانترال و فعال کردن برنامه از طریق گوشی اپراتور باز هم می‌بینیم که Caller ID دستگاه کار نمی‌کند که عمدتاً به دلیل عدم پشتیبانی کارت Caller ID از ورژن پایین دستگاه سانترال می‌باشد در این صورت شما با نگاه کردن به ورژن دستگاه که با زدن کد ۹۹۸ و دیدن ورژن آن می‌توانید بفهمید که ورژن دستگاه سانترال پاناسونیک شما چند هست و با به روز رسانی آن می‌توانید مشکل Caller ID را حل کنید. ورژن برخی مراکز تلفن سانترال پاناسونیک سری TE،۲ می‌باشد که اغلب کارت Caller ID جدید KX-TE82494X امکان پشتیبانی این ورژن را ندارند. برای استفاده از کارت Caller ID باید Firmware آن را از ورژن ۲ به ۳ ارتقاء دهید تا این که سانترال بتواند با کارت Caller ID (KX-TE82494X) نصب شده کار کند. در حال حاضر آخرین نسخه که برای ارتقاء ورژن سانترال سری TE وجود دارد سری TE824_Firmware_3.0.9 می‌باشد.


آموزش نحوه ارتقاء ورژن سانترال پاناسونیک: برای ارتقاء ورژن سانترال بعد از نصب نرم‌افزار برنامه‌ریزی از طریق کامپیوتر و وصل شدن آن به محیط برنامه‌ریزی طبق تصویر پایین با زدن دکمه Utility صفحه باز می‌شود و بعد با انتخاب گزینه Firmware Upgrade صفحه دیگری باز می‌شود با انتخاب دکمه Select و با دادن آدرس فایل Firmware موجود که قبلاً از سایت Panasonic.ir دانلود کرده‌اید مراحل ارتقاء نرم‌افزار را شروع کنید.

آموزش نحوه ارتقا ورژن سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824

آموزش نحوه ارتقا ورژن سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824

آموزش نحوه ارتقا ورژن سانترال پاناسونیک سری TES/TEM 824نکته: قبل از شروع Update از درستی فایل مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید و بر روی عبارت OK کلیک کنید که بعد از زدن آن صفحه دیگری باز می‌شود که از شما تأیید می‌خواهد که با زدن دکمه Yes مراحل را جلو بروید. عملیات ارتقاء ورژن مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ۳ مرحله انجام می‌گیرد که هر کدام پس از تمام شدن درصد پیشرفت خود به مرحله پایانی می‌رود و در آخر بعد از تمام شدن ۳ مرحله پیغام پایان یافتن عملیات ارتقاء ورژن را نمایش می‌دهد و با زدن عبارت OK دستگاه شما از ورژن ۲ به ۳ ارتقاء می‌یابد.


نکته: هنگام ارتقاء ورژن سانترال پاناسونیک نباید هیچ خط شهری به سانترال وصل باشد حتماً سوکت خط‌های شهری را از دستگاه بیرون بکشید و بعد از ارتقاء ورژن دوباره به سانترال وصل کنید.


منبع: پاناسونیک ایران